| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Output | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Nauwkeurigheid | 0.25%FS |
| Voeding | 12~36VDC |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Output | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Nauwkeurigheid | 0.25%FS |
| Voeding | 12~36VDC |
| Waaier | -1-0-1 facultatieve bar… 1000 bar |
|---|---|
| Hoogste Nauwkeurigheid | 0.25%F.S |
| Drukinterface | M20x1.5, G1/4, G1/2,1/4NPT, 1/2NPT |
| Outputsignaal | 4~20mA, 0~5V/0~10V/0.5~4.5V, Relaissignaal |
| Voeding | 12~36Vdc/7-30V |
| Waaier | -1-0-1 facultatieve bar… 1000 bar |
|---|---|
| Hoogste Nauwkeurigheid | 0.25%F.S |
| Outputsignaal | 4~20mA, 0~5V/0~10V/0.5~4.5V, Relaissignaal |
| Voeding | 12~36Vdc |
| Het werk Temperaturen | -25℃~85℃ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Output | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Nauwkeurigheid | 0.25%FS |
| Voeding | 12~36VDC |
| Materiaal | 316L roestvrij staal |
|---|---|
| Drukwaaier | -1..0-1..600 bar |
| Nauwkeurigheid | 1.0%F.S |
| Uit gezet | 0.5-4.5v, 5V-outputsignaal |
| Voeding | 5V gelijkstroom |
| Garantie | 18 Maanden |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Metingswaaier | 0~1 FACULTATIEF M… 200 M H2O |
| Accurancy | 0.15%F.S, 0.25%F.S, FACULTATIEVE 0.5%F.S |
| Outputsignaal | 4~20mA, 0~5V/0.5~4.5V; RS485, RS232, Hert |
| Drukwaaier | -0.1… 0~0.01… 100MPa |
|---|---|
| Druktype | maat (G), absoluut (a), verzegelde maat (s) |
| Outputsignaal | 0-5V, 0.5-4.5V, 0-10V, 4-20mA, 0-20mA |
| Voeding | 12 ~ 30VDC typische waarde: 24VDC |
| Nauwkeurigheid | 0.25%FS (type.) 0.5%FS (max.) |
| Drukwaaier | -1..0-1..600 bar |
|---|---|
| Druktype | maat (G), absoluut (a), verzegelde maat (s) |
| Outputsignaal | 0-5V, 0.5-4.5V, 0-10V, 4-20mA, 0-20mA |
| Voeding | 12 ~ 30VDC typische waarde: 24VDC |
| Nauwkeurigheid | 0.25%FS (type.) 0.5%FS (max.) |