| type | vloed en van het rivierenniveau sensor |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Metingswaaier | 01M… 500M H2O voor water |
| Accurancy | 0.5%FS; 0.2%FS; 0.1%FS |
| Outputsignaal | 4-20mA, 0-5V, 0-10V, analoge (facultatief) outputsignaal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Metingswaaier | 1~200m H2O |
| Accurancy | 0,5% F.S |
| Outputsignaal | 4~20mA 0~5Vdc 1~5Vdc 0~10Vdc |
| Druktype | maat (G), absoluut (a) |
|---|---|
| Elektronische Draad | 2 Wires/3-Draden |
| Outputsignaal | Digitale RS485 RS232 of 4-20mA (2 draden), 0-5V (3Wires) |
| Voeding | 12-30VDC/24VDC/10-30VDC/5VDC/3.6V |
| Nauwkeurigheid | 0.25%FS |
| type | vloed en van het rivierenniveau sensor |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Metingswaaier | 0-0.1 Bars… 50 Bar, 0-1… 500m H2O |
| Accurancy | ≤ ±0.5%F.S ≤ ±0.25%F.S ≤ ±0.1%F.S |
| Outputsignaal | 4-20mA, 0-5V, 0-10V, analoge (facultatief) outputsignaal |
| Productnaam | Ultrasone Waterdichte Sensor |
|---|---|
| het meten van waaier | 520m |
| Outputsignaal | 4~20mA, 0-5V, RS485 |
| Voeding | 12-30VDC/24VDC/10-30VDC/220VAC |
| Nauwkeurigheid | 0.5%FS |