| Materiaal | 316L roestvrij staal |
|---|---|
| Drukwaaier | -1..0-1..600 bar |
| Nauwkeurigheid | 1.0%F.S |
| Uit gezet | 0.5-4.5v, 5V-outputsignaal |
| Voeding | 5V gelijkstroom |
| Materiaal | 316L roestvrij staal |
|---|---|
| Drukwaaier | -1..0-1..600 bar |
| Nauwkeurigheid | 1.0%F.S |
| Uit gezet | 0.5-4.5v, 5V-outputsignaal |
| Voeding | 5V gelijkstroom |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Waaier | -100kPa… 0kPa~10kPa… 7MPa |
| Voeding | 5V DC/3.3V gelijkstroom |
| Werkende stroom | <1> |
| Rang | Industrieel |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
| Metingsnauwkeurigheid | ±1mm |
| Het meten van Middel | Cement |
| Garantie | 18 maanden |
|---|---|
| Max. Stroom | 20mA |
| Max. Voltage | 12-36V gelijkstroom |
| Max. Werkdruk | 100MPa |
| Drukwaaier | -1 bar… facultatieve 0-1… 2000 Bar |
| Rang | Industrieel |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Elektronische Draad | 2 draden 3 Draden |
| Voeding | 12 ~ 30VDC, typische waarde: 24VDC |
| Het werk Temperaturen | -25℃~85℃ |
| Druktype | maat (G), absoluut (a) |
|---|---|
| Elektronische Draad | 2 draden 3 draden |
| Outputsignaal | 0-5V, 0.5-4.5V, 0-10V, 4-20mA, 0-20mA, RS485 |
| Voeding | 10 ~ 30VDC, 5VDC |
| Nauwkeurigheid | 0.25%FS |
| Druktype | maat (G), absoluut (a) |
|---|---|
| Elektronische Draad | 2 draden 3 draden |
| Outputsignaal | 0-5V, 0.5-4.5V, 0-10V, 4-20mA, 0-20mA, RS485 |
| Voeding | 10 ~ 30VDC, 5VDC |
| Nauwkeurigheid | 0.25%FS |
| Rang | Industrieel |
|---|---|
| Garantie | 16 maanden |
| Aangepaste steun | OEM |
| Niveauwaaier | 2~20m |
| Output | 4-20mA/0-5v/0-10V/0.5-4.5v |
| Rang | Industrieel |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
| Niveauwaaier | 02m H2O |
| Output | 0.5-4.5v |