| Productnaam | De meter van het de tankniveau van het Wultrasonicwater |
|---|---|
| Max Level-waaier | 70 meters |
| Toepassing | Zuur, olie, diesel, meting van het water de Vloeibare of stevige niveau |
| Voeding | 24VDC of 220VAC, 12VDC-voeding kan worden aangepast |
| Output | De analoge Sensor, 4-20mA of RS485, of moeten output aflossen |
| Drukwaaier | facultatieve 0 ~ 100MPA |
|---|---|
| Configuratiemethode | Lokaal USB/verre configuratie |
| het werk macht | 3.6V, 19Ah (kan door zich worden vervangen) |
| Levensduur batterij | 5 jaar (verzend gegevens elk uur) |
| Vertoning | LCD van de 2,4 duim het grote grootte scherm |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Rang | Industrieel |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
| Niveauwaaier | 5M, 10m, 15M, 20M water, de sensor van het brandstofniveau |
| Analoge Output | 4-20ma; RS485; 0~5 V; 0~10 V |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Rang | Industrieel |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Elektronische Draad | 2 draden 3 Draden |
| Voeding | 12 ~ 30VDC, typische waarde: 24VDC |
| Het werk Temperaturen | -25℃~85℃ |