| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Rang | Industrieel |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
| Metingsnauwkeurigheid | ±1mm |
| Het meten van Middel | cement |
| Rang | Industrieel |
|---|---|
| Garantie | 16 maanden |
| Aangepaste steun | OEM |
| Niveauwaaier | 2~20m |
| Output | 4-20mA/0-5v/0-10V/0.5-4.5v |
| Toepassing | Vloeistof |
|---|---|
| Het meten van waaier | 070m |
| Outputsignaal | RS485/Modbus-Protocol |
| Voeding | Gelijkstroom (6 - 24V)/Four-wire |
| Temperatuur | -40℃ ~ 100℃ |
| Eigenschap | Ultrasone Waterdichte Sensor |
|---|---|
| Blind | <100mm> |
| Outputsignaal | 4~20mA, 0-5V |
| Voeding | 12-30VDC/24VDC/10-30VDC |
| Nauwkeurigheid | 0.25%FS, facultatieve 0.5%FS - |
| Rang | Industrieel |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
| Metingsnauwkeurigheid | ±1mm |
| Het meten van Middel | cement |
| Garantie | 18 Maanden |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Metingswaaier | 0~1 FACULTATIEF M… 200 M H2O |
| Accurancy | 0.15%F.S, 0.25%F.S, FACULTATIEVE 0.5%F.S |
| Outputsignaal | 4~20mA, 0~5V/0.5~4.5V; RS485, RS232, Hert |
| Rang | Industrieel |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
| Metingsnauwkeurigheid | ±1mm |
| Het meten van Middel | Cement |
| Rang | Industrieel |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
| Metingsnauwkeurigheid | ±1mm |
| Het meten van Middel | cement |
| Garantie | 18 Maanden |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Metingswaaier | 0~1 FACULTATIEF M… 200 M H2O |
| Accurancy | 0.15%F.S, 0.25%F.S, FACULTATIEVE 0.5%F.S |
| Outputsignaal | 4~20mA, 0~5V/0.5~4.5V; RS485, RS232, Hert |