| Garantie | 18 Maanden |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Metingswaaier | 0~1 FACULTATIEF M… 200 M H2O |
| Accurancy | 0.15%F.S, 0.25%F.S, FACULTATIEVE 0.5%F.S |
| Outputsignaal | 4~20mA, 0~5V/0.5~4.5V; RS485, RS232, Hert |
| Rang | Industrieel |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
| Metingsnauwkeurigheid | ±1mm |
| Het meten van Middel | cement |
| Garantie | 18 Maanden |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Metingswaaier | 0~1 FACULTATIEF M… 200 M H2O |
| Accurancy | 0.15%F.S, 0.25%F.S, FACULTATIEVE 0.5%F.S |
| Outputsignaal | 4~20mA, 0~5V/0.5~4.5V; RS485, RS232, Hert |
| Drukwaaier | 0-1bar… 40bar |
|---|---|
| Toepassing | Voedselvloeistof, Sap, melk, de Sanitaire vloeibare industrie |
| Output | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Nauwkeurigheid | 0.25%FS |
| Voeding | 12~36VDC |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Output | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Nauwkeurigheid | 0.25%FS |
| Voeding | 12~36VDC |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Output | 4-20mA/0-5V/0-10V/0.5-4.5vdc |
| Nauwkeurigheid | 0.25%FS |
| Voeding | 12~36VDC |
| Garantie | 1 jaar, en vrije reparatie voor kwaliteit zelf |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Metingswaaier | 0.5M, 0-3 M, 05M, 0500M of door aangepast |
| Accurancy | 0.25%F.S. |
| Outputsignaal | 4-20mA, 0-5V, 0-10V, analoge (facultatief) outputsignaal |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |