| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |
| Toepassing | Vloeistof |
|---|---|
| Het meten van Waaier | 070m |
| Outputsignaal | RS485/Modbus-Protocol |
| Voeding | Gelijkstroom (6 - 24V)/Four-wire |
| Temperatuur | -40℃ ~ 100℃ |
| Toepassing | Vloeistof |
|---|---|
| Het meten van Waaier | 070m |
| Outputsignaal | RS485/Modbus-Protocol |
| Voeding | Gelijkstroom (6 - 24V)/Four-wire |
| Temperatuur | -40℃ ~ 100℃ |
| Drukwaaier | facultatieve 0 ~ 100MPA |
|---|---|
| Configuratiemethode | Lokaal USB/verre configuratie |
| het werk macht | 3.6V, 19Ah (kan door zich worden vervangen) |
| Levensduur batterij | 5 jaar (verzend gegevens elk uur) |
| Vertoning | LCD van de 2,4 duim het grote grootte scherm |
| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Psi-Optie |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Output | IIC |
| workingtemp | -30℃~85℃ |