| Nauwkeurigheid | 0.5%FS |
|---|---|
| Output | 4-20mA/0-5V/0-10V |
| Procesverbinding | 1/4“ NPT; G1/4“, G1/2“ of aangepast |
| Druktype | Differentiële druk |
| waterbewijs | IP65 aan IP68 |
| Eigenschap | Ultrasone Waterdichte Sensor |
|---|---|
| Blind | <100mm> |
| Outputsignaal | 4~20mA, 0-5V |
| Voeding | 12-30VDC/24VDC/10-30VDC |
| Nauwkeurigheid | 0.25%FS, facultatieve 0.5%FS - |
| Drukwaaier | facultatieve 0 ~ 100MPA |
|---|---|
| Configuratiemethode | Lokaal USB/verre configuratie |
| het werk macht | 3.6V, 19Ah (kan door zich worden vervangen) |
| Levensduur batterij | 5 jaar (verzend gegevens elk uur) |
| Vertoning | LCD van de 2,4 duim het grote grootte scherm |
| Drukwaaier | facultatieve 0 ~ 100MPA |
|---|---|
| Configuratiemethode | Lokaal USB/verre configuratie |
| het werk macht | 3.6V, 19Ah (kan door zich worden vervangen) |
| Levensduur batterij | 5 jaar (verzend gegevens elk uur) |
| Vertoning | LCD van de 2,4 duim het grote grootte scherm |
| Drukwaaier | facultatieve 0 ~ 100MPA |
|---|---|
| Configuratiemethode | Lokaal USB/verre configuratie |
| het werk macht | 3.6V, 19Ah (kan door zich worden vervangen) |
| Levensduur batterij | 5 jaar (verzend gegevens elk uur) |
| Vertoning | LCD van de 2,4 duim het grote grootte scherm |
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Facultatieve Psi |
|---|---|
| Druktype | Maat; Absoluut; Negatieve, Verzegelde facultatieve overdruk |
| Middelgroot compatibel systeem | Compatibel systeem met 316L-Roestvrij staal |
| Voeding | 24 V GELIJKSTROOM OF 12~36 V GELIJKSTROOM |
| Output | 4-20 mA, 0-10VDC, 0-5V facultatieve iic |
| Garantie | 16 maanden |
|---|---|
| Max. Voltage | 24 V GELIJKSTROOM OF 12~36 V GELIJKSTROOM |
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Facultatieve Psi |
| Output | 4-20 mA, 0-10VDC, facultatieve 0-5V |
| Nauwkeurigheid | 0.25%F.S, 0.5%F.S |
| Garantie | 16 maanden |
|---|---|
| Max. Voltage | 24 V GELIJKSTROOM OF 12~36 V GELIJKSTROOM |
| Drukwaaier | -1 bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar… 1000 Bar/0-2 Psi… 15000 Facultatieve Psi |
| Output | 4-20 mA, 0-10VDC, facultatieve 0-5V |
| Nauwkeurigheid | 0.25%F.S, 0.5%F.S |
| Drukwaaier | facultatieve 0 ~ 100MPA |
|---|---|
| Configuratiemethode | Lokaal USB/verre configuratie |
| het werk macht | 3.6V, 19Ah (kan door zich worden vervangen) |
| Levensduur batterij | 5 jaar (verzend gegevens elk uur) |
| Vertoning | LCD van de 2,4 duim het grote grootte scherm |
| Garantie | 18 Maanden |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Metingswaaier | 0~1 FACULTATIEF M… 200 M H2O |
| Accurancy | 0.15%F.S, 0.25%F.S, FACULTATIEVE 0.5%F.S |
| Outputsignaal | 4~20mA, 0~5V/0.5~4.5V; RS485, RS232, Hert |